O mně

Jmenuji se Ondřej Musil, bydlím v Českých Budějovicích a jsem full stack vývojář na volné noze. Mám velké zkušeností s vývojem rozsáhlých webů, e-shopů a firemních prezentacích. Nebojím se výzev a jsem otevřený novým projektům.

Ondřej Musil - web developer Ondřej Musil - web developer

Co dělám?

Vytvářím webové stránky, které pomáhají společnostem, startupům a podnikatelům prosadit se ve světě internetu. Společně zrealizujeme váš návrh webové aplikace, zařídím vše podstatné a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Jak pracuji?

Ke každému projektu přistupuji individuálně a snažím se vždycky docílit toho, aby projekt dosáhl svého cíle. Zpracuji Vám analýzu, navrhnu řešení a zvolím pro Vás správné technologie, aby vše fungovalo tak, jak má. Moje práce je z velké části automatizovaná, a tak čas určený pro vývoj padne do doopravdy podstastných věcí.

Co ode mě můžete očekávat?

Rozumím tomu, co dělám a v oblasti vývoje webových stránek se pohybuji více jak 10 let. Díky tomu jsem mám velmi cenné zkušenosti, které dokáži využít ve svých projektech. Vždy se snažím, aby webové stránky naplnily očekávání klienta a byly vyladěné do posledního detailu.