Ondřej Musil

O mně

Ondřej Musil - web developer Ondřej Musil - web developer

/ Ondřej Musil

Zákaldní informace

Pozice

Webový výojář

Lokalita

České Budějovice

Technologie

JavaScript, React, Bootstrap, Python, PHP, Django, Webpack, Wordpress

Jmenuji se Ondřej Musil, bydlím v Českých Budějovicích a jsem webový vývojář na volné noze. Mám velké zkušeností s vývojem rozsáhlých webů, e-shopů a firemních prezentacích. Nebojím se výzev a jsem otevřený novým projektům.

Co dělám?

Vytvářím webové stránky, které pomáhají společnostem, startupům a podnikatelům prosadit se ve světě internetu. Společně zrealizujeme váš návrh webové aplikace, zařídím vše podstatné a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Jak pracuji?

Ke každému projektu přistupuji individuálně a snažím se vždycky docílit toho, aby projekt dosáhl svého cíle. Zpracuji Vám analýzu, navrhnu řešení a zvolím pro Vás správné technologie, aby vše fungovalo tak, jak má. Moje práce je z velké části automatizovaná, a tak čas určený pro vývoj padne do doopravdy podstastných věcí.

Co ode mě můžete očekávat?

Rozumím tomu, co dělám a v oblasti vývoje webových stránek se pohybuji už nějakou tu dobu. 🙂 Díky tomu jsem získal velmi cenné znalosti, které využívám ve svých projektech. Vždy se snažím, aby webové stránky naplnily očekávání klienta a byly vyladěné do posledního detailu.

Statistiky

Mám za sebou již

40+ projektů

Mám více jak

7leté zkušenosti s vývojem web. aplikací

Emailová adresa

hi@musilondrej.cz

Telefonní číslo

+420 773 223 700